28th CROATIAN ONE-MINUTE FILM FESTIVAL
28th HRVATSKI FESTIVAL JEDNOMINUTNIH FILMOVA
July 29 - August 1, 2020
Požega, Croatia

Za više informacija pročitajte NOVOSTI!

Nagrađeni filmovi i Top 10

Ocjenjivački sud izabrao je 10 najboljih ostvarenja ( TOP 10 ) iz službene projekcije i po tom dodijelio sljedeće nagrade:

Žiri u sastavu:

Nedžad Begović, Bosna i Hercegovina
Namik Kabil, Bosna i Hercegovina
Velimir Grgić, Hrvatska
Dario Lonjak, Hrvatska
Zvonimir Karakatić, Hrvatska

 

GRAND PRIX

05 fox

 

 

 

 

FOXTROT ALPHA
Scott Newman, Marlinette Newman, Daron Meyer, Tyrel Meyer, 2017, South Africa

1. nagrada

24 zeby

 

 

 

 

TWOJE ZĘBY ŁADNIEJSZE (Your Teeth Are Nicer)
Tomek Wisniewski, Poland

2. nagrada

39 father

 

 

 

 

THE FATHER OF TREES
Teymour Ghaderi, 2020, Iran

3. nagrada

48 silent

 

 

 

 

SILENT LIGHTHOUSE
Farshad Ghafari & Payam Laghari, 2019, Iran

 

 

01 pum

 

 

 

 

ﺳﻨﮓ ﭘﺎ(Pumice)
Mohsen Najafi Mehri, 2019, Iran

 

41 grace

 

 

 

 

GRACE
Peter Kimball, 2020, United States of America

42 autumn

 

 

 

 

L'AUTOMNE (Autumn)
Jean-Marie Villeneuve, 2019, France

 

45 egg

 

 

 

 

EGGZEKUCJA (Eggecution)
Wojciech Garus, Zuzia Garus, Poland

46 passi

 

 

 

 

PASSION
Jamillah van der Hulst, 2020, The Netherlands

54 breath

 

 

 

 

ODDECH (Breath)
Aneta Siurnicka, Poland

 

 

 

Službeni program 2020:

1. ﺳﻨﮓ ﭘﺎ (Pumice)
Mohsen Najafi Mehri, 2019, Iran
2. PRVO SU DOŠLI... (First they came...)
Jurica Nikolić, Josip Skledar, 2019, Croatia
3. SUSPECT
Ruairidh Duguid, 2020., United Kingdom
4. KRATKE PRIČE O LJUBAVI I SLOBODI (Short Stories About Love andFreedom)
Raša Stanišić, 2020, Serbia
5. FOXTROT ALPHA
Scott Newman, Marlinette Newman, Daron Meyer, Tyrel Meyer, 2017, South Africa
6. KAPARTI THEATER
Chris Daykin, Sri Lanka
7. BURGLAR
Ragavendiran Manohar, India
8. EU MONUMENT
Zvonimir Rumboldt, Croatia
9. BUCKETHEAD
Keshav Purushot, 2019, United Arab Emirates
10. THE AFTERBIRTH
Ignacio Rodó & Blanca Bonet, 2018, Spain
11. DANCING IN THE LIFT WITH ME
Alec and Edward Lyon, United Kingdom
12. NOWHERE2NOWHERE
Aleksandar Muharemović, 2020, Croatia
13. ROZCHOD (Split-Up)
Danuše Kubátová, 2016, Czech Republic
14. LANDMARK 81
Soren Stevens / Helmut Ludwig, 2019, Germany
15. SANDAŁ (Sandal)
Krystian Grzywacz, Poland
16. DAS GESCHENK (The Gift)
Urban Hämmerle, 2019, Switzerland
17. THE VICARIOUS TRAVELLER
Pratim Dasgupta, 2019, India
18. LITTLE OLIVE BEST BUDS
Paul Scott, 2015, Canada
19. INTO THE GLASS
Rahim Moledina, United Kingdom
20. DESCZ (Rain)
Zofia Żarska, Poland
21. ПУТЕШЕСТВУЙ СИДЯ ДОМА (Home Sit Travel Agency)
Julia Obraztsova, 2020, Russian Federation
22. LOVE BOMB
Łukasz Pallado, 2018, Poland
23. DO POSLJEDNJE KAPI (Good to The Last Drop)
Dominik Budimir, 2020, Croatia
24. TWOJE ZĘBY ŁADNIEJSZE (Your Teeth Are Nicer)
Tomek Wisniewski, Poland
25. IGRAČKE (Toys)
Marijo Kovačević, 2020, Croatia
26. LEAH
Srećko Žitnik, 2019, Croatia
27. A STORY
Jonny McDonald, Andrew Riddle, 2016, United States of America
28. THE MOST PRECISE FILM TELLING WHAT IS GOOD AND WHAT IS BAD
Hristina Belousova, 2020, Uzbekistan
29. LOST
Weiss Mayewski, 2019, Lithuania
30. КАЖДЫЙ ДЕНЬ (Every Day)
Sergei Iliutin, 2020, Russian Federation
31. HER STEALTHY FREEDOM
Damith Pitawela, 2019, Sri Lanka
32. COMMUNITY GARDEN
Josef Dvorak, 2020, Czech Republic
33. I'LL CALL YOU LATER
Maria Scutaru, 2020, Romania
34. COUNTRY OF OPPORTUNITY
Yury Sysoev, 2018, Russian Federation
35. ČEKAM IZBORE 2007 (Waiting for Elections 2007)
Ivan Šeremet, 2018, Croatia
36. DO YOU MISS ME?
Ignacio Rodó, 2019, Spain
37. 生而為人,我很抱歉 (I Am Sorry For My Existence)
Zhong-Han,Xu, 2020, Taiwan
38. SEARCHING...
Manuel Martín Merino, 2019, Spain
39. THE FATHER OF TREES
Teymour Ghaderi, 2020, Iran
40. PAA-NEER (Water)
Anubhav Chatterjee, 2019, India
41. GRACE
Peter Kimball, 2020, United States of America
42. L'AUTOMNE (Autumn)
Jean-Marie Villeneuve, 2019, France
43. YOUR GAME IS OVER
Valerie Flores, 2019, Spain
44. EAST SIDE
Bernhard Zimmermann, 2019, Germany
45. EGGZEKUCJA (Eggecution)
Wojciech Garus, Zuzia Garus, Poland
46. PASSION
Jamillah van der Hulst, 2020, The Netherlands
47. LA PETITE MORT (Little Death)
Ignacio Rodó, 2020, Spain
48. SILENT LIGHTHOUSE
Farshad Ghafari & Payam Laghari, 2019, Iran
49. FIONA
Saša Zec, 2020, Croatia
50. SÜß & GEMEIN (Sweet & Lowdown)
Constanze Klaue, 2020, Germany
51. CINEMADNESS
Oskar Nordmark, Sweden
52. FLAT
Lev Voloshin, 2019, Moldova
53. AS BEFORE
Itiel Bashari and Shimshon Fuzailove, 2018, Israel
54. ODDECH (Breath)
Aneta Siurnicka, Poland
55. REAR WINDOW SEQUEL
Dagmara Spolniak, Dariusz Kuczera, Poland
56. KICK ME
Ted & Marshall Jefferies, 2018, Canada
57. PSYCHO KILLER
Ajith V Radhakrishnan, 2020, India
58. REFRESH
Fayaz Bahram, 2020, Iran
59. NO HAY DOS SIN TRES (Troubles Always Come In Threes)
Jotoni, 2020, Spain
60. QUARANTENA (UN PO DI COMPAGNIA) / Socializingi In Quarantene)
Massimiliano Nocco, 2020, Italy

 

 

 

 

 

 

 

Please publish modules in offcanvas position.