26. hrvatski festival jednominutnih filmova
26th Croatian One-Minute Film Festival
24. – 27.05.2018.

23. HRVATSKI FESTIVAL JEDNOMINUTNIH FILMOVA 27. - 29. svibnja 2015.

 

23

 

Žiri/Jury

Helmut Ludwig, Njemačka / Germany
Maja Zećo, Bosna i Hercegovina / Bosnia and Herzegovina
Kristijan Millić, Hrvatska / Croatia
Velimir Grgić, Hrvatska / Croatia
Zvonimir Karakatić, Hrvatska / Croatia

 

GRAND PRIX

TUCK ME IN
Ignacio F. Rodó, Spain, 2014.
tuck

 


Prva nagrada

DOUBLE IDENTITY
Tiziano Belloni, Italy, 2014.

double

 

 

 

 


Druga nagrada

MAMA ÜBER ALLES (Mom above everything)
Lorenzo Clemente, Italy, 2014.

mama

 

 

 

 


Treća nagrada

AB OVO
Dima Ivanova, Russian Federation, 2014.

ab

 

 

 

 


Nagrada UNICA-e

CHOCHA BAR
Jacqueline Farda, Italy, 2014.

cho

 

 

 

 


Nagrada publike

TESTAMENT (The last will)
Zoran Ćatić, Bosnia and Herzegovina, 2015.
test

 

 

 



Službeni program

1. AGATHA
Matteo Picardi, Italy, 2014.
2. 皮影 (SHADOW PUPPET)
高彥婷, China, 2015.
3. THE SOUND OF ANTS
Gordan Begler, Croatia, 2014.
4. WAR CORRESPONDENT
Rohina Roducciones, Brazil, 2014.
5. SHADOWS
Alma Imamovic, The Netherlands, 2015.
6. AB OVO
Dima Ivanova, Russian Federation, 2014.
7. EDUCATION FOR ALL
Geraldo B. Jumawan, Philippines
8. MERELY ONE WAY TO DIE IN THE MIDST
Aleksandar Muharemović, Croatia
9. ONE IN A MILLION
Darren Langlands, United Kingdom, 2014.
10. MAMA ÜBER ALLES (Mom above everything)
Lorenzo Clemente, Italy, 2014.
11. INDO E VINDO (Coming and going)
Régis Schwert, Brazil, 2014.
12. MY MUSIC IN COLOR
Iregi Varaiya, Kenya, 2011.
13. TUCK ME IN
Ignacio F. Rodó, Spain, 2014.
14. STRUKTURA PLASTYCZNA (Plastic structure)
Paulina Wojnik, Poland
15. SVJETLO JE ZA DRUGE (Light is for others)
Miodrag Pažin, Croatia, 2013.
16. MY SHORT FILM
George Paul, Australia
17. ABBEY ROAD
Bernhard Zimmermann, Germany, 2015.
18. VALENTINE'S DAY
Tomer Werechson, Israel, 2015.
19. TRANSFORMAÇOES NOSTALGICAS (Nostalgic changes)
Olyvia Victorya Bynum, Brazil, 2014.
20. CITA A CIEGAS (Blind date)
Ignacio F. Rodó, Spain, 2012.
21. DOUBLE IDENTITY
Tiziano Belloni, Italy, 2014.
22. POSAVSKI PODGAJCI
Zvonimir Tivon, Croatia, 2014.
23. AD REM - GIRL
Bartosz Kruhlik, Poland, 2015.
24. TESTAMENT (The last will)
Zoran Ćatić, Bosnia and Herzegovina, 2015.
25. KOPFKINO (Head cinema)
Frank Lauter, Germany, 2015.
26. AZIL (Asylum)
Raša Stanišić, Serbia, 2015.
27. PAC!
Alicia Błaszczyńska, Poland
28. PERECÍVEL (Perishable)
Laís Araújo, Brazil, 2014.
29. INATI SE SLAVONIJO (Be proud Slavonia)
Mladen Damajnović, Croatia, 2015.
30. THE NEW VOYAGE
LIN,PO-YU, Taiwan, 2014.
31. THE FORMER ROSES
Frank Ter Horst, The Netherlands, 2015.
32. UN' ALTRA ETIOPIA (Another Ethiopia)
Alessio Zerial, Italy, 2015.
33. MEETING
Michał Barański, Poland
34. DIJALOG_OUT (Dialogue_out)
Vedran Lukec, Croatia, 2015.
35. VALE
Alfred Zhuo, United Kingdom, 2015.
36. EMBOUTEILLAGE (Traffic jam)
Séraphin Zounyekpe, Benin, 2015.
37. DRAW HOPE
Nikolai Jacobi, Spain, 2015.
38. SAAT (Clock)
Teymour Ghaderi, Iran (Islamic Republic of), 2014.
39. ULOV (Catch)
Lucija Majnarić, Croatia, 2015.
40. TI I JA (U & I)
Jovana Ćika Novaković, Dušan Nađević, Serbia, 2015.
41. UMWERFEND (Unbelievable)
Roberto Erler, Germany, 2013.
42. WARNING TV
Ian Giedrojć, Poland
43. SE O MUNDO FOSSE UM FILME (If the world were a film)
Fernanda Gouveia, Brazil, 2014.
44. CAMORRA
Artur Czajkowski, Poland
45. 眼 (I see you)
Chei Lin, Taiwan, 2015.
46. ATAK JAROSZ LAMÓW (Attack)
Artur Hanaj, Damian Krakowiak, Aleksandra Witt, Poland, 2014.
47. CHOCHA BAR
Jacqueline Farda, Italy, 2014.
48. OTHELLO POD NADZOROM (Othello under surveillance )
Amar Bukvić, Ivan Grčić, Ivan Marušić Klif, Siniša Ružić, Enes Vejzović, Croatia, 2015.
49. KRÓTKA HISTORIA O FOTOGRAFII (A brief history of photography)
Paveł Bajerski, Poland
50. MAGIA (Magic)
Ivan Lobon, Spain, 2013.
51. .LAR DOCE LAR (.Sweet home Lar)
Wylker Marangoni, Brazil, 2014.
52. A DAY IN TUSCANY
Mattia Bicchi, Italy
53. WYSPA (Island)
Daniel Zagórski, Poland, 2014.
54. IRRA! ZOMBIES OUTRA VEZ?! (Zombies again?)
Bruno Caetano, Portugal, 2014.
55. SPEEDRUN- MATRIX
Vasilij Čagin, Russian Federation, 2013.
56. JOUR DU MARCHÉ (A day at the market)
Séraphin Zounyekpe, Benin, 2015.
57. BONSON
Michał Jarczyk, Poland
58. DANCE IS…
Ramon Pyramus, The Netherlands, 2013.
59. TAKE IT EASY – MARIA
Easylab, Portugal, 2014.
60. RICORDO…UN MINUTO DA NEONATO (Remember ... a minute Baby)
Massimiliano Nocco, Italy, 2014.

 

 

 

 

  • TOMAN
  • agronom
  • alga
  • alles
  • bartolovic
  • color
  • crafters
  • enjingi
  • grgiin dol
  • hrv sume
  • josipovic
  • krauthaker
  • magma
  • markota
  • nuna nina
  • orljava
  • perak
  • plamen
  • sag
  • slavonski
  • sontachi
  • soundet
  • vojak
  • vup
  • grad kutjevo
  • opcina kaptol
  • opcina brestovac
  • opcina caglin
  • opcina jaksix
  • tz pozega
  • tz velika

Please publish modules in offcanvas position.